Меню
Проектування систем безпеки: "Безпечне місто"

Безпечне місто

– уніфікована інтелектуальна система моніторингу та управління безпекою міста, що регулює різноманітні аспекти його життєдіяльності: охорона громадського порядку, контроль транспортної інфраструктури, попередження та швидке реагування на надзвичайні події.

В наш час  забезпечення безпеки в місті не є виключним обов’язком правоохоронних органів. Питання безпеки бізнесу та підприємства, офісу та дому, комунальної власності та транспорту цікавить не лише представників державних та місцевих органів влади, але й керівників підприємств, громадських організацій, а також суспільство в цілому.

 • Author content: Евгений Пароконный

Наземний транспорт

Модуль розпізнавання номерів транспортних засобів

призначений для фіксації адміністративних порушень:

 • перевищення швидкості;
 • в’їзд комерційного вантажного транспорту у заборонені для нього зони в місті;
 • виїзд на виділену для громадського транспорту смугу;
 • неправильне паркування, що блокує транспортний потік.

Модуль супутникової GPS навігації

для громадського транспорту та служб оперативного реагування забезпечить:

 • розумне використання транспортних потоків (дотримання  інтервалу слідування пасажирського транспорту, оптимізацію його кількості у години пік, ефективний розподіл автомобілів служб оперативного реагування) і, як наслідок, зменшення собівартості обслуговування;
 • ефективну координацію роботи дорожньо-прибиральної техніки у  період складних  погодних умов;
 • виключення фактору невиправданих витрат енергоресурсів, а також їх розкрадання.

Модуль функціональної відеоаналітики

зробить можливим:

 • інтелектуальний моніторинг обсягу пасажиропотоків у заданих зонах з аналітичною складовою працездатності транспортних вузлів та магістралей під час пікових навантажень;
 • фіксацію та контроль руху осіб, транспортних засобів у зонах з обмеженим доступом;
 • виявлення у пасажиропотоці із застосуванням багатофункціональної системи розпізнавання облич (за додатковою інформацією правоохоронців) осіб, що розшукуються за скоєння тяжких злочинів, терористів тощо;
 • відеоконтроль за «походженням об’єкту» – виявлення залишеного предмету з моменту його появи у кадрі.

Охорона приміщень

Модульна система безпеки в освітніх закладах

Модульна система безпеки в загальноосвітніх, спортивних, творчих та вищих учбових закладах надасть додаткові переваги.

Для адміністрації закладу – аналітику динаміки відвідування та архів подій, інформування батьків за допомогою SMS (E-mail) повідомлень про час батьківського зібрання, строки проведення додаткових занять або інших запланованих заходів за участі дитини.

Для батьків – SMS-інформування в режимі реального часу на телефон щодо часу прибуття/виходу дитини або знаходження поза межами учбового закладу, про успішність навчання.

Соціальне значення – глобальне використання безконтактної картки (учнівського або студентського квитка) в якості платіжного засобу в їдальні закладу, міському транспорті,  для отримання на картку стипендії тощо.

Модуль систем бездротової охоронної та пожежної сигналізації

для музеїв, храмів, пам’ятників архітектури або інших споруд, в яких неможливо прокласти кабель та провести складні монтажні роботи без порушення декору.

Обладнання «Honeywell Security Group» поєднує в собі переваги бездротової сигналізації з високим рівнем надійності, а саме: оперативність розгортання та гнучкість використання системи на фоні мінімізації факторів помилкового спрацювання сигналізації. Бездротові приймачі працюють за принципом двостороннього радіомодему з шифруванням даних для уникнення втручання зовнішніх факторів у їхню роботу. При цьому встановленою системою безпеки зручно керувати віддалено – за допомогою мобільного додатку для iOS і Android «Honeywell GX Remote Control».