Меню
Про компанію

Про компанію

“Безпека – це процес, а не результат” /Брюс Шнайер/.

Група компаній «ІстаГрупп» понад 10 років займає в Україні лідируючі позиції у сфері безпеки. На відміну від більшості компаній, що лише продають відеокамери, протикрадіжні системи або датчики охоронної та пожежної сигналізації, ми проектуємо і впроваджуємо інтелектуальні системи безпеки, адаптовані до різноманітних «бюджетів» та потреб.

Звернувшись до наших фахівців, Ви можете обрати для себе вже апробоване та успішно реалізоване технічне рішення:

  • на промислових об’єктах – ArcelorMittal («Криворіжсталь»), Хмельницька АЕС, Чорнобильська АЕС, Рівненська АЕС та Південноукраїнська АЕС;
  • у морській інфраструктурі – Чорноморське головне морське агентство «Інфлот», Миколаївський та Чорноморський морські торговельні порти, Одеський припортовий завод;
  • в торгово-розважальних центрах – Lavina, Novus; “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”, Auchan, “Епіцентр” та бізнес центрі (класу А+) – Senator;
  • у банківській  сфері – “Експрес-Банк”, “Райффайзен Банк Аваль”, UniСredit Bank, “УкрСиббанк”, “Банк Кредит Дніпро”, “Банк Форум”, “КредоБанк” та інші.

А якщо Ваш об’єкт потребує нестандартних рішень, понад півсотні наших кваліфікованих інженерів та техніків із професійним задоволенням спроектують та побудують для Вас систему безпеки будь-якої складності.

“Жодна система безпеки не втримається супроти дурості власних співробітників” /Стіг Ларссон/.

Мрія будь-якого керівника чи власника бізнесу – це відповідальні підлеглі, з високим рівнем технічної культури, що дбайливо ставляться до високотехнологічного обладнання та матеріальних цінностей компанії. На жаль, це не завжди так.

Тому станьте нашим партнером і, для збереження Вашого часу, коштів та нервів, фахівці компанії “ІстаГрупп” проведуть додаткові безкоштовні практичні заняття з Вашим персоналом, забезпечать гарантійну та постгарантійну професійну сервісну підтримку (service@istagroup.ua) придбаної системи безпеки.