Меню
Як спроектувати систему охорони периметра з найменшою кількістю відеокамер?

Як спроектувати систему охорони периметра з найменшою кількістю відеокамер?

Author content: Valerii Zhukov

Остання лінійка тепловізійних камер FLIR преміум сегменту F-Series ID в цьому році отримала вбудовану аналітику. Тепер тепловізор здатний ідентифікувати і класифікувати потенційних порушників. Програмне забезпечення розрізняє несанкціоноване проникнення людей і транспортних засобів від тварин, що блукають або дерев, що погойдуються. Таким чином зменшується кількість хибних спрацьовувань. При цьому погодні умови: туман, сніг, сонячні відблиски, а також смог і задимленість не є перешкодою для системи безпеки.

Оновлення стосується не лише програмного забезпечення. Чутливість термодатчика збільшилася на 300% у порівнянні з попередньою версією. Виробник рекомендує використовувати серію тепловізорів F-Series ID для охорони об’єктів критичної інфраструктури. Втім, принципи побудови інтелектуальних багаторівневих систем охорони периметра на об’єктах критичної інфраструктури США вже висвітлювалися в статті за жовтень 2017 року.

До згаданої тепловізійної камери пропонуються п’ять об’єктивів з кутами огляду: 44, 25, 17, 12 і 8,6 градусів. Використовуючи ширококутний об’єктив в поєднанні з функцією цифрового поліпшення деталей (DDE), завдання побудови системи охорони об’єктів критичної інфраструктури вирішується без встановлення інженерних споруд і нагромадження відеокамер уздовж периметра об’єкта.