Меню
Побачити все: сканування пасажирів в метро США

Побачити все: сканування пасажирів в метро США

Author content: Евгений Пароконный

Метрополітен у Лос-Анджелесі стане першим метро в США, в якому буде впроваджена новітня система безпеки. Зміст новацій полягає у встановленні спеціальних сканерів, що здійснюють дистанційну перевірку пасажирів на безпеку.

Система безпеки метрополітену у Лос-Анджелесі 

Поціновувачі жанру фантастики звичайно ж згадають низку голлівудських фільмів, в яких така “технологія майбутнього” вже демонструвалась на великих екранах. Можливо навіть спливуть у пам’яті кадри з фантастичного бойовика “Згадати все”, 1990 року з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. Отже, майбутнє, що зображене кінорежисером Полом Верговеном 28 років тому, вже настало.

З серпня цього року, в рамках виконання федеральної програми з протидії тероризму, в метро «Міста ангелів» встановлена мережа сканерів Thravision TAC-TS4.

Принцип роботи сканера Thravision TAC-TS4

Представники компанії — виробника (Thruvision HQ, Велика Британія) запевняють, що сканери здатні виявляти будь-які предмети, приховані під одягом, у тому числі неметалеві. Технологія побудована із застосуванням терагерцового випромінювання (вид електромагнітного випромінювання, що знаходиться в діапазоні частот між інфрачервоним і надвисокочастотним діапазонами).

Основні технічні характеристики сканерів Thruvision:

  • пропускна здатність — понад 2000 пасажирів на годину, без зупинки пасажиропотоку;
  • дистанційне сканування на відстані до 30 футів (до 10 метрів);
  • одночасне сканування до чотирьох осіб;
  • інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс;
  • швидке розгортання мобільних скануючих пристроїв.

Передбачається, що такі сканери в подальшому встановлюватимуться в усіх метрополітенах США та на залізничних станціях.

Також, читайте матеріал про організацію системи безпеки на залізниці з використанням тепловізорів: “Тепловізійні системи як складова безпечної залізниці”.