Меню
Новинки відеоспостереження від Arecont Vision

Новинки відеоспостереження від Arecont Vision

Author content: Valerii Zhukov

Американська компанія «Arecont Vision» (штаб-квартира в м. Глендейл, штат Каліфорнія), лідер в галузі виробництва мегапіксельних IP-камер, у вересні 2017 року анонсувала оновлені купольні камери MegaDome серії G3 і G3 RS.

MegaDome «Arecont Vision»: відеокамери все в одном 

Новітня лінійка камер експонувалася на міжнародній виставці ASIS-2017 (вересень 26-28, м. Даллас, штат Техас). До речі, один з співвласників «Arecont Vision» – вчений, що народився на території колишнього СРСР, випускник МДТУ ім. Баумана Володимир Березін. Саме ця компанія першою у 2009 році запропонувала інноваційне рішення – мегапіксельна камера «все в одному».

У серію MegaDome G3 входять моделі з роздільною здатністю 1,2Мп, 1080p, 3Мп, 5Мп і 10Мп. Focus і Zoom налаштовуються віддалено, після монтажу і підключення кабелю PoE. Також віддалено інсталюються прошивки на відеокамери “старих” версій, вже придбаних у попередні роки.

У деяких моделях опціонально передбачена установка інфрачервоного світлодіодного підсвічування.

Що таке технологія SNAPstream «Arecont Vision»?

Виробник акцентує увагу на тому, що у відеокамерах реалізована фірмова технологія SNAPstream (Smart Noise Adaptation and Processing), що дозволяє знизити пропускну здатність каналу без втрати в якості зображення. А відсутність сторонніх чіпсетів і операційних систем підвищує рівень їх кіберзахищеності.

Водночас, компанія «ІстаГрупп», в якості офіційного дистриб’ютора «Arecont Vision», на виставці «Безпека-2017» («КиївЕкспоПлаза», жовтень 17-20) експонувала унікальну 20-мегапіксельну, зовнішню, мультисенсорну, купольну IP-камеру з круговим оглядом – “все-в-одному”.

IP-камери виробництва “Arecont Vision” (серії AV12375RS, AV12376RS або AV20375RS) – переможець у номінаціях “продукт року” на міжнародних виставках “ISC West -2017” і “ASIS-2017”, що проводяться в США. При цьому, основною її перевагою є віддалене налаштування і позиціювання всіх чотирьох вбудованих моторизованих об’єктивів. Інакше кажучи, одна камера замінює собою кілька стандартних IP-відеокамер.

Новітні камери вже позитивно зарекомендували себе під час побудови систем інтелектуального відеоспостереження на об’єктах критичної інфраструктури в країнах ЄС та Північної Америки. Основний економічний ефект від їх впровадження досягається за рахунок мінімізації матеріальних витрат при необхідності проведення складних висотних робіт і монтажу у важкодоступних місцях.