Меню
Як зі смартфона зробити тепловізор?

Як зі смартфона зробити тепловізор?

Author content: Евгений Пароконный

На початку липня 2018 року компанія FLIR Systems оголосила про появу найближчим часом оновленої ​​лінійки смарт тепловізорів. Серія FLIR ONE Pro буде доповнена тепловізором FLIR ONE Pro LT.

Заявлені характеристики FLIR ONE Pro LT

Модернізований тепловізор оснащатиметься багатоточковими температурними індикаторами. Також користувачі зможуть на екрані власного смартфона налаштовувати (задавати) відразу кілька областей вимірювання температури.

Завдяки сумісності смарт тепловізора з Apple Watch і різноманітними девайсами на базі операційної системи Android, можна буде навіть транслювати в реальному часі тепловізійні зображення.

При цьому всього рік тому компанія “FLIR” вже оновлювала лінійку тепловізорів до смартфонів iOS і Android. Йдеться про FLIR ONE і FLIR ONE Pro. З червня 2017 року з’явилась можливість придбати ці пристрої  у версії з USB-C, які були виготовлені в доповнення до моделі під “Lightning to USB Cable” (для iPhone).

Технічні характеристики тепловізора FLIR ONE

Тепловізор FLIR ONE  облаштований термодатчиком на 80х60 точок, інтегрований з камерою 1440×1080 та вимірює температуру поверхні до 120°C. Також може відобразити температуру відразу декількох областей вимірювання, до 1,8м.

Втім, “FLIR ONE Pro” має датчик температури 160х120 точок, більш просунуту систему обробки зображення VividIR та здатний визначити температуру поверхні до 400°C.

Варіанти використання тепловізора FLIR ONE Pro

Виробник – FLIR Systems вважає, що ці гаджети стануть в нагоді широкому колу фахівців: пожежникам, лісникам, спеціалістам з утеплення фасадів або звичайним “народним умільцям”, у яких хобі – технічний інженірінг.

Фактично кожен бажаючий зможе перетворити улюблений гаджет на базі операційних систем iOS або Android в потужний тепловізор, приєднавши до нього FLIR One Pro.

Просто з’єднайте пристрій FLIR ONE Pro з власним смартфоном чи планшетом і спробуйте себе в ролі професійного електрика, який з легкістю знаходить місця пошкоджень проводки в стіні у своєму будинку або в ролі шпигуна, що без зайвих зусиль здатний виявити у власному офісі закладені конкурентами «жучки». Досліджуйте навколишній світ без громіздкого обладнання, додаткових шнурів та приладів.

Роздрібна вартітсь на тепловізор FLIR ONE Pro LT дорівнюватиме від $299.