Меню
Arecont Vision – піонери мегапікселів

Arecont Vision – піонери мегапікселів

Author content: Евгений Пароконный

Лідер в галузі виробництва мегапіксельних камер “Arecont Vision a Costar Company” випустила нову лінійку IP камер Contera. У прес-релізі заявлено, що оновлені відеокамери тепер будуть доступні за бюджетною ціною.

Переваги мегапіксельної IP камери Contera (Arecont Vision)

Однією з переваг мегапіксельних відеокамер є технологія стиснення (потрійне кодування) відеосигналу (H.265, H.264 і MJPEG), що дозволяє значно зменшити пропускну здатність каналів зв’язку (прошивка SNAPstream +), без зниження якості відео, і зменшити витрати на архівацію відеоданих. Отже, ця технологія забезпечує передавання відеосигналу з максимальною роздільною здатністю, на швидкості близької до real-time.

Крім цього, технологія Enhanced WDR (широкий динамічний діапазон) виключає проблему засвічення. Волога і блискуча підлога або дзеркальні поверхні – не перешкода для камер Arecont Vision.

Навіть в умовах низького освітлення IP камери Contera фіксують найменші деталі. Функція NightView відображає кольорове зображення практично в повній темряві.

Безкоштовна прошивка для відеокамер Arecont Vision

Абсолютно всім користувачам відеокамер Arecont Vision відкритий вільний доступ до нових версій прошивки. Безкоштовна підтримка привносить додаткові функції до вже раніш придбаних мультисенсорних камер SurroundVideo Omni G2/G3. Удосконалення включають наступні додаткові функції:

  • SNAPstream – зниження пропускної здатності каналу без втрати зображення;
  • більш якісна передача декількох відеопотоків в одній відеокамері;
  • підтримка протоколу ONVIF;
  • поліпшення балансу білого (WB 2.0);
  • нові можливості з корекції кольорів;
  • широкий динамічний діапазон (WDR) – особливий режим, що дозволяє відеокамері здійснювати одночасну зйомку з різноманітною витримкою;
  • оновлений веб-інтерфейс.

Завдяки впровадженим технологіям споживачі Arecont Vision фактично отримали нову відеокамеру. Тепер немає необхідності тестувати, купувати, встановлювати і налаштовувати нову камеру, а також утилізувати стару. Достатньо віддалено, через Центр технічної підтримки, оновити програмне забезпечення.

Відеокамери Arecont Vision в Україні

В Україні відеокамери Arecont Vision з успіхом використовуються в Державному міжнародному аеропорту «Бориспіль», в залі видачі багажу.

Команда інженерів науково-дослідницької програми Technology Partner Program гарантує, що мегапіксельні камери Arecont Vision захищені від злому і мають серйозний кіберзахист.