Меню
Піонери мегапікселів

Піонери мегапікселів

Author content: Valerii Zhukov

Лідер в галузі виробництва мегапіксельних камер “Arecont Vision a Costar Company” випустила нову лінійку IP камер Contera. У прес-релізі заявлено, що оновлені відеокамери тепер будуть доступні за бюджетною ціною.

Однією з переваг мегапіксельних відеокамер є технологія стиснення (потрійне кодування) відеосигналу (H.265, H.264 і MJPEG), що дозволяє значно зменшити пропускну здатність каналів зв’язку (прошивка SNAPstream +), без зниження якості відео, і зменшити витрати на архівацію відеоданих. Отже, ця технологія забезпечує передавання відеосигналу з максимальною роздільною здатністю, на швидкості близькою до real-time.

Крім цього, технологія Enhanced WDR (широкий динамічний діапазон) виключає проблему засвічення. Волога і блискуча підлога або дзеркальні поверхні – не перешкода для камер Arecont Vision.

Навіть в умовах низького освітлення IP камери Contera фіксують найменші деталі. Функція NightView відображає кольорове зображення практично в повній темряві.

Більш детально ознайомитися з новинками стане можливим в період проведення міжнародної виставки з безпеки «Security Essen», з 25 по 28 вересня (павільйон 5, стенд 5F30).