Меню
Honeywell Performance – доступне рішення

Honeywell Performance – доступне рішення

Author content: Евгений Пароконный

Корпорація Honeywell зробила ставку на IP-камери серії Performance. Згадана лінійка відеокамер позиціонується в якості бюджетного рішення для побудови систем відеоспостереження у сфері малого і середнього бізнесу. Луїс Родрігес – маркетинговий директор Honeywell, який відповідає за напрямок Commercial Security заявив:

“Honeywell приділяє величезну увагу розробці новітнього обладнання акцентуючи увагу на провідних програмних продуктах. У цьому році у нас “сильний” портфель: загалом у двічі більше продукції, ніж ми випустили за останні кілька років”.

Переваги IP-камер Honeywell серії Performance

Для лінійки Performance корпорація Honeywell додатково випустила шість нових відеокамер і модернізувала ще одинадцять. Вдосконалені 2-х, 4-х, 8-ми і 12-ти мегапіксельні IP-камери Performance Series мають оновлену вбудовану аналітику, завдяки якій час на виявлення і перевірку потенційних загроз значно скоротився.

Новації торкнулися і модуля розпізнавання облич. Користувач в змозі швидко і ефективно здійснювати пошук відеоархівом з прив’язкою до конкретної особи, відстежувати і переглядати дії відвідувача. Крім цього серія Performance отримала:

  • новітній кодек H.265 для компресії відео, що призвело до зниження обсягу зберігання відеоархіву до 50 відсотків без втрати якості;
  • модуль підрахунку відвідувачів з аналізом поведінки клієнтів, який незамінний у роздрібній торгівлі;
  • функцію електронної карти HDCS – тепер користувач, вибираючи відеокамеру на електронній карті, може запустити перегляд відео безпосередньо з карти.