Меню
FLIR захоплює ринок інтелектуальних гаджетів

FLIR захоплює ринок інтелектуальних гаджетів

Author content: Valerii Zhukov

FLIR Systems Inc. оголосила про запуск нової програми «Thermal by FLIR». Програма розроблена для компаній, що спеціалізуються на виробництві новітньої електроніки. Обов’язковою технологічною умовою для партнерів є використання тепловізійних модулів FLIR. У створенні інноваційних гаджетів вже взяли участь чотири компанії.

Тайванська компанія ARSENZ розробила окуляри з вбудованим тепловізором під назвою ARSENZ ThermoGlass. Можливі сфери використання – енергетика, транспорт, комунальні служби, будівельний бізнес. Розробники припускають, що подібний гаджет користуватиметься популярністю у інженерів і майстрів, яким необхідні термальні зображення і при цьому потрібно мати вільні руки. Вага окулярів 23 грама, ступінь захисту IP 65. Вбудована пам’ять 4GB. Пристрій синхронізується з мобільним телефоном (поки тільки на базі Android) і за необхідності, в режимі реального часу, дублює зображення на екран смартфона. Автономна робота протягом 2 годин. Заряджання через USB. Гнучка система кріплення дозволяє кріпити окуляри до будівельної каски.

Виробник електронних гаджетів Casio пропонує новітнє покоління модульної відеокамери EX-FR10 в захищеному корпусі. Любителі активного спорту і відпочинку тепер можуть робити, в тому числі, тепловізійні фотографії та надсилати їх на інші периферійні пристрої через Bluetooth.

Японська машинобудівна корпорація Panasonic створила 7-дюймовий планшет з вбудованим тепловізором. Toughpad FZ-M1 рекомендується інженерам, будівельникам і фахівцям із забезпечення якості в промисловості.

Німецький концерн TinkerForge, що спеціалізується на випуску мікросхем, пропонує мікроконтролер з тепловізійним модулем. Це рішення виключно для виробників робототехніки та інтелектуальних домашніх гаджетів. Тепловізійна камера 80×60 пікселів, а діапазон виміру температури від -10 ° C до 450 ° C.

Маркетингова служба FLIR представить новинки на найближчій виставці Consumer Electronics Show – 2018 у Новому Орлеані (штат Луїзіана, 30.04.2018-02.05.2018).