Меню
FLIR захоплює ринок інтелектуальних гаджетів

FLIR захоплює ринок інтелектуальних гаджетів

Author content: Valerii Zhukov

FLIR Systems Inc. оголосила про запуск нової програми «Thermal by FLIR». Програма розроблена для компаній, що спеціалізуються на виробництві новітньої електроніки.

Програма «Thermal by FLIR»

Обов’язковою технологічною умовою для партнерів є використання тепловізійних модулів FLIR. У створенні інноваційних гаджетів вже взяли участь чотири компанії.

Окуляри з вбудованим тепловізором

Тайванська компанія ARSENZ розробила окуляри з вбудованим тепловізором під назвою ARSENZ ThermoGlass. Можливі сфери використання – енергетика, транспорт, комунальні служби, будівельний бізнес. Розробники припускають, що подібний гаджет користуватиметься популярністю у інженерів і майстрів, яким необхідні термальні зображення і при цьому потрібно мати вільні руки. Вага окулярів 23 грама, ступінь захисту IP 65. Вбудована пам’ять 4GB. Пристрій синхронізується з мобільним телефоном (поки тільки на базі Android) і за необхідності, в режимі реального часу, дублює зображення на екран смартфона. Автономна робота протягом 2 годин. Заряджання через USB. Гнучка система кріплення дозволяє кріпити окуляри до будівельної каски.

Тепловізор для спорту і відпочинку

Виробник електронних гаджетів Casio пропонує новітнє покоління модульної відеокамери EX-FR10 в захищеному корпусі. Любителі активного спорту і відпочинку тепер можуть робити, в тому числі, тепловізійні фотографії та надсилати їх на інші периферійні пристрої через Bluetooth.

 

Планшет з вбудованим тепловізором

Японська машинобудівна корпорація Panasonic створила 7-дюймовий планшет з вбудованим тепловізором. Toughpad FZ-M1 рекомендується інженерам, будівельникам і фахівцям із забезпечення якості в промисловості.

Німецький концерн TinkerForge, що спеціалізується на випуску мікросхем, пропонує мікроконтролер з тепловізійним модулем. Це рішення виключно для виробників робототехніки та інтелектуальних домашніх гаджетів. Тепловізійна камера 80×60 пікселів, а діапазон виміру температури від -10 ° C до 450 ° C.

Маркетингова служба FLIR представить новинки на найближчій виставці Consumer Electronics Show – 2018 у Новому Орлеані (штат Луїзіана, 30.04.2018-02.05.2018).