Меню
Безпечний дім в одній smart камері

Безпечний дім в одній smart камері

Author content: Евгений Пароконный

Сьогодні ринок відеоспостереження переповнений ip-відеокамерами з вбудованими датчиками руху. Азіатські виробники подібні системи просувають у ніші бюджетних рішень для дому та офісу як альтернативу недешевим охоронним сигналізаціям і професійному відеоспостереженню. Такі пристрої реалізуються в якості відеонянь, wifi-камер або бездротових ip-камер. При цьому їх об’єднує один принцип – купи і встанови сам.

Безпечний дім: Honeywell Smart Home Security System

Корпорація Honeywell також вирішила продемонструвати успіхи за напрямком виробництва smart камер. Нову лінійку позиціонують під назвою Honeywell Smart Home Security System. Зовні гаджет виглядає як Amazon Echo – 24-см циліндричний смарт-динамік, але оснащений вбудованою відеокамерою та мікрофоном.

Вбудована відеокамера синхронізована з кількома датчиками: руху, відкриття дверей, розбиття скла, зміни температури та вологості. У випадку зміни параметрів, інтелектуальний пристрій в режимі «охорона» надсилає push-повідомлення на мобільний додаток смартфону.

Honeywell Smart Home Security System: протипожежний захист

У режимі протипожежного захисту – попереджає про початок задимлення. Частково забезпечує безпеку інженерних мереж – реагує на зміну рівня вологості в приміщенні (як варіант – витік води або несправність кондиціонера). Ну і, звичайно, виконує функцію відеоняні, реагуючи на гучний крик дитини.

З 2018 року Honeywell планує облаштувати базову станцію модулем розпізнавання облич. Пристрій інтегрується як з офіційним мобільним додатком Apple HomeKit, так і з програмним забезпеченням сторонніх виробників інтелектуальних систем – Amazon, Google. Користувачам гарантується безкоштовний хмарний сервіс загальним обсягом зберігання потокового відео до 72 годин.