Меню
Безпечний дім в одній smart камері

Безпечний дім в одній smart камері

Author content: Valerii Zhukov

Сьогодні ринок відеоспостереження переповнений ip-відеокамерами з вбудованими датчиками руху. Азіатські виробники подібні системи просувають у ніші бюджетних рішень для дому та офісу як альтернативу недешевим охоронним сигналізаціям і професійному відеоспостереженню. Такі пристрої реалізуються в якості відеонянь, wifi-камер або бездротових ip-камер. При цьому їх об’єднує один принцип – купи і встанови сам.

Корпорація Honeywell також вирішила продемонструвати успіхи за напрямком виробництва smart камер. Нову лінійку позиціонують під назвою Honeywell Smart Home Security System. Зовні гаджет виглядає як Amazon Echo – 24-см циліндричний смарт-динамік, але оснащений вбудованою відеокамерою і мікрофоном. А камера синхронізована з кількома датчиками: руху, відкриття дверей, розбиття скла, зміни температури та вологості. У випадку зміни параметрів, інтелектуальний пристрій в режимі «охорона» надсилає push-повідомлення на мобільний додаток смартфону.

У режимі протипожежного захисту – попереджає про початок задимлення. Частково забезпечує безпеку інженерних мереж – реагує на зміну рівня вологості в приміщенні (як варіант – витік води або несправність кондиціонера). Ну і, звичайно, виконує функцію відеоняні, реагуючи на гучний крик дитини.

З 2018 року Honeywell планує оснастити базову станцію модулем розпізнавання облич. Пристрій інтегрується як з офіційним мобільним додатком Apple HomeKit, так і з програмним забезпеченням сторонніх виробників інтелектуальних систем – Amazon, Google. Користувачам гарантується безкоштовний хмарний сервіс загальним обсягом зберігання потокового відео до 72 годин.