Меню
Дистанційна підтримка систем протипожежного захисту

Дистанційна підтримка систем протипожежного захисту

Author content: Valerii Zhukov

Мобільний додаток ERA (ESSER Remote Access) розроблений спеціально для віддаленого доступу та технічної підтримки систем протипожежного захисту ESSER by Honeywell. Його можна встановити як на сматфонах та планшетах з операційними системами iOS та Android, так і на ноутбуках та ПК.

Завдяки використанню додатку ERA під час установки пожежних сповіщувачів або проведення технічних перевірок системи стає можливим швидше та ефективніше діагностувати обладнання. Сповіщення про діяльність системи протипожежного захисту відображаються на екрані вашого гаджету в умовах реального часу. Якщо технічну несправність буде знайдено, технік зможе дистанційно визначити місце розташування компонентів, що вийшли з ладу, та встановити характер несправності, використовуючи для цього панель управління. Це заощадить час на діагностику та замовлення необхідних деталей для ремонту.

Ще одна перевага мобільного додатку ERA – підвищення ефективності реагування під час пожежі. Використовуючи додаток вже на шляху до місця пожежі, пожежники бачитимуть де спрацював сповіщувач і зможуть швидше дістатись до осередку вогню. Це також дозволяє попередньо підготувати необхідне спорядження або викликати підкріплення. Крім цього додаток надає інформацію про план будівлі, безпечні входи та виходи.