Меню
Smart системи безпеки 2018 року для дому та офісу

Smart системи безпеки 2018 року для дому та офісу

Author content: Valerii Zhukov

Англійське інтернет-видання Techradar опублікувало аналіз смарт систем безпеки, що стануть популярні в 2018 році. У попередній статті вже розглядалися новинки американського ринку розумних відеокамер для дому та офісу. Сьогодні розміщуємо рейтинг Techradar smart-відеокамер, що не потребують професійних навичок для їх встановлення та налаштування.

Netatmo NOC01-DE – компактна зовнішня IP-камера, інтегрована з прожектором і детектором руху. Реагує на появу людини, транспортного засобу або тварини. Повідомлення надсилаються в режимі реального часу через Wi-Fi на смартфон. При бажанні прожектор вмикається віддалено через відповідний додаток. Функція Alert-Zones дозволяє обрати необхідні охоронні зони. Кут огляду 100°. Також присутнє інфрачервоне підсвічування для нічного відеоспостереження, а роздільна здатність дорівнює 1080p Full HD. Роздрібна вартість в країнах ЄС становить 299,99 €.

Стильна відеокамера Nest Cam Outdoor для внутрішніх приміщень, а також встановлення зовні. За 199$ надається безкоштовна пробна версія хмарного сервісу Nest Aware. Надалі використання сервісу виключно за абонплату.

Компанія Logitech просуває два комплекти відеокамер Logi Circle з акумулятором і без нього. Їх вартість від 179.99$ до 199,99$. В якості додаткових аксесуарів пропонуються стійкий до атмосферних впливів подовжувач, а також кріплення за ціною від 29,99$ до 49,99$. З характерних недоліків – всього один день безкоштовного хмарного зберігання даних. При цьому, не передбачений слот для карт microSD. Щорічна абонплата за преміум пакет Circle Safe становить 100$.

Відеокамера Netgear Arlo Q реалізується з безкоштовним хмарним сервісом для 7-денного зберігання. Роздрібна вартість 173.99$. Роздільна здатність 1080p, кут огляду 130°, 8-кратний цифровий зум. Детекція руху і вбудоване ІЧ-підсвічування. Відео в режимі “ніч” – до 5 метрів. Двостороннє аудіо. Однак, також відсутній слот для карт microSD. Послуга Premier з 30-денним хмарним зберіганням коштуватиме 8$.

Роздрібна вартість відеокамери Hikvision Ezviz Mini Plus дорівнює 160$, але за акцією на Amazon можливо придбати всього за 55,99$. Роздільна здатність Full HD 1080p. Компактний дизайн, вбудований мікрофон і двостороннє аудіо. Динамік видає звуковий сигнал при спрацьовуванні датчика руху. Для нічного часу доби передбачене ІЧ-підсвічування. Кут огляду 135°. Зручний безкоштовний мобільний додаток для iOS та Android. Локальне зберігання даних забезпечується за рахунок microSD.

Міні-купольна IP-камера Foscam FI9853EP – всепогодна мегапіксельна камера, сумісна з ONVIF. Виробник заявляє, що в нічному режимі якісна картинка забезпечується на відстані до 20 метрів. Передбачений вбудований слот для карт micro SD. Детектор руху. Однак, роздільна здатність обмежена 720p. На Amazon ціна дорівнює 47,99$.

Samsung SmartCam SNH-P6410NB – IP-камера сумісна з пристроями SmartThings. Локальне зберігання даних забезпечується через microSD. Роздільна здатність 1080p. Двостороннє аудіо. Гаджет синхронізується з акаунтами Google. На eBay вартість – 140$.

Відеокамера Panasonic KX-HN6002EW з привабливим дизайном і безкоштовною підтримкою мобільних додатків для Android та iOS. Відповідно до заявлених характеристик, в режимі нічного відеоспостереження якісне зображення забезпечується до 12 м. Водночас, результати тестових випробувань демонструють протилежне. Навіть у денний час практично не ідентифікуються обличчя та реєстраційні знаки автомобілів. Занадто низька роздільна здатність (640 x 480). Ступінь захисту від зовнішніх впливів відповідає IP55.