Меню
Розумний замок Yale

Розумний замок Yale

Author content: Valerii Zhukov

Американська компанія “Yale Locks & Hardware” (штат Коннектикут), що виробляє замки з 1840 року, анонсувала нову лінійку розумних замків з сенсорною панеллю. Початок on-line продажів стартує 8 листопада. Попередні замовлення вже приймаються через інтернет додаток Amazon/Key. Заявлена роздрібна ціна трохи більше 160$.

Смарт-замок Yale з вбудованою відеокамерою

“Yale” є одним з п’ятнадцяти брендів, що входять до північноамериканської групи ASSA ABLOY Door Security Solutions. В смарт-замок вбудована прихована відеокамера, а сенсорна панель антивандального виконання стійка до атмосферних впливів. За додаткові 50$ гаджет об’єднується з єдиним мобільним додатком “розумний будинок” на базі iOS – Apple® HomeKit ™.

Також виробник пропонує власний безкоштовний додаток «Yale Secure», за допомогою якого користувачі можуть віддалено перевіряти стан акумулятора, налаштовувати параметри блокування, видаляти і додавати нові коди блокування (всього до 25 кодів). Живлення забезпечується чотирма батареями АА. У разі низького заряду джерела живлення гаджет активується батареєю 9V, яка підключається до зовнішнього роз’єму під сенсорною панеллю.