Меню
Рішення для запису відео від GRUNDIG

Рішення для запису відео від GRUNDIG

Author content: Valerii Zhukov

Високоефективні мережеві IP-відеореєстратори (NVR) від німецької компанії GRUNDIG, що підтримують підключення до 32 камер, стануть надійним рішенням для будь-якої системи відеоспостереження.

Нова лінійка відеореєстраторів Grundig має вбудовані PoE світчі, завдяки яким забезпечується пряме підключення із живленням для 8 (модель GRN-R2108P) чи 16 (моделі GRN-R2216P та GRN-R2232P) камер. Кожен відеореєстратор може бути підключений до двох незалежних моніторів, об‘єднаних в одну систему за допомогою HDMI та VGA. Порт HDMI має роздільну здатність до 4K, що дозволяє  бачити зображення з чотирьох Full HD камер одночасно, без втрати якості роздільної здатності.

Відеореєстратори Grundig підтримують ONVIF, PSIA та багато інших протоколів, завдяки чому система безпеки оновлюється дуже швидко і просто. Інтелектуальне управління подіями та сигналами тривоги забезпечує пошукову функціональність, а зручний інтерфейс не створює додаткових складнощів у роботі. Віддалений доступ до перегляду та управління відеореєстраторами доступний у мобільному додатку SCMS App та версії для ПК – SCMS PC.