Меню
Ринок систем безпеки ніколи вже не буде колишнім

Ринок систем безпеки ніколи вже не буде колишнім

Author content: Valerii Zhukov

Нью-Йоркська компанія в ніші безпечний дім представила відеокамеру все в одному Canary all-in-one. Смарт HD-камера, крім стандартного датчика руху і хмарного сервісу, оснащена вимірювачами температури та вологості.

У разі виявлення руху в режимі “охорона” спрацьовує сирена 90 dB. Розробники запевняють, що захист відеоданих – головний пріоритет компанії. Кіберзахист смарт-системи Canary побудований з використанням стандарту шифрування AES 256, затвердженого урядом США.

Хмарний сервіс Canary Cloud дозволяє безкоштовно зберігати відео протягом 24 годин. Архів зберігання відео продовжується до 30 днів за щомісячну абонплату $9,99.

Вулична смарт-камера Canary Flex оснащена акумуляторною батареєю зі збільшеним терміном служби. Тривалість автономної роботи — змінна величина і залежить від кількості щоденних спрацьовувань датчика руху. Гаджет оснащений мікрофоном і динаміком з підтримкою двостороннього аудіо. Кут огляду камери 116 °. Робочий діапазон температур від -20°С до + 45° С. Рівень заряду батареї контролюється через мобільний додаток (iOS 10, Android Canary 4.4 і вище). Роздрібна вартість на північноамериканському ринку складає $199.