Меню
Cистема охорони режимних приміщень від Bosch Security

Cистема охорони режимних приміщень від Bosch Security

Author content: Valerii Zhukov

“Bosch Security” запропонувала оригінальну систему для охорони особливо режимних приміщень – депозитаріїв у банках, фондів музеїв, антикварних магазинів та ювелірних майстерень, сховищ готівкових коштів або спецкімнат медзакладів, де зберігаються наркотичні речовини, тощо.

Інженери “Bosch Security” вирішили завдання підвищення безпеки чутливих зон шляхом інтеграції IP-відеоспостереження та охоронної сигналізації з пейджинговим зв’язком. Охорона периметру побудована за принципом подвійної аутентифікації. Перша зона охорони обладнана біометричними зчитувачами та сенсорною цифровою панеллю, а друга зона контролює простір безпосередньо навколо предмету, що підлягає особливій охороні.

У випадку несанкціонованого наближення до предмету з особливими режимними обмеженнями, спрацьовує аудіо сповіщення, що цей коштовний предмет знаходиться під охороною, а дії порушника фіксуються системою відеоспостереження. Відразу власнику та/або керівнику служби безпеки надсилається голосове радіоповідомлення про несанкціоноване наближення сторонньої особи до цього предмету.