Меню
Мікрогелікоптер для SWAT і армії

Мікрогелікоптер для SWAT і армії

Author content: Valerii Zhukov

Перша версія мініатюрного безпілотного літального апарату з трьома відеокамерами з’явилася на початку 2012 року. Військовий мікрогелікоптер розробили в норвезькій компанії Prox Dynamics. До останнього часу основним замовником цих мікро БПЛА була армія Великобританії. Хоча, за останні сім років Black Hornet закупили військові з понад 30 країн.

Black Hornet 3 отримав вбудований тепловізор FLIR

У червні поточного року FLIR Systems Inc. заявила про вдосконалення БПЛА і випустила оновлену версію Black Hornet 3 для збройних сил США, SWAT та урядових установ.

Вдосконалений Black Hornet вагою 32 грами здатний переміщатися на відстань до 2 км зі швидкістю 21 км/год. Цілком природно, що інженери FLIR Systems облаштували БПЛА тепловізійною відеокамерою FLIR Lepton. Такі мікротепловізори використовуються у спеціалізованих гаджетах для мобільних телефонів і мають розмір менш десяти американських центів.

Крім цього, Black Hornet 3 отримав дублюючу систему навігації, що дозволить керувати мікрогелікоптером в разі відмови або глушіння GPS. Зашифроване відеозображення передається на АТАК (Android Tactical Assault Kit) – спеціалізований тактичний інтерфейс.