Меню
Лютневий перерозподіл сфер впливу на ринку CCTV

Лютневий перерозподіл сфер впливу на ринку CCTV

Author content: Valerii Zhukov

На ринку відеоспостереження з’явився новий гравець. Найбільший світовий виробник комунікаційних систем Motorola Solutions Inc. придбала канадську компанію Avigilon Corporation за $1 млрд.

Генеральний директор і засновник Avigilon Corporation (штаб-квартира в м. Ванкувер) Олександр Фернандес повідомив про власну відставку. Гучна заява з’явилась відразу після анонсу угоди. Планується, що остаточний перехід прав власності відбудеться до 1 липня 2018 року.

Системи безпеки виробництва Avigilon впроваджені в багатьох американських і європейських містах в межах програми “Безпечне місто”. Крім цього, компанія зареєструвала більше 750 патентів в Бюро Патентів і Торгових Марок США, а також в інших міжнародних патентних організаціях. Таким чином, на думку експертів, Motorola Solutions Inc. незабаром досягне ринкової капіталізації в $1 трильйон.

Водночас, FLIR Systems оголосила про продаж власної дочірньої компанії Lorex китайському гігантові відеоспостереження Dahua за $29 млн.

Канадська “дочка” FLIR реалізовувала системи відеоспостереження в ніші SMB (малий і середній бізнес). За заявами топ-менеджменту американського виробника тепловізорів, FLIR Systems більш не розглядає сегмент SMB в якості стратегічного напрямку розвитку. Вся увага приділятиметься виробництву інтелектуальних систем безпеки для об’єктів критичної інфраструктури та побудові корпоративної вертикалі.