Меню
Honeywell Security Group оновила версію ПЗ Pro-Watch

Honeywell Security Group оновила версію ПЗ Pro-Watch

Author content: Valerii Zhukov

Починаючи вже з другого кварталу цього року інтегратори і клієнти корпорації “Honeywell” можуть скористатись перевагами останнього релізу “Honeywell Pro-Watch”. Впроваджені нововведення не тільки дозволяють знизити вартість програмного забезпечення для великих промислових та інфраструктурних об’єктів, але й полегшують процес створення пов’язаних систем безпеки для корпоративних клієнтів. Фактично, за допомогою “Honeywell Pro-Watch” вирішено завдання із забезпечення безпеки об’єктів різноманітних масштабів, починаючи від кампусу і завершуючи національним залізничним перевізником.

Програмне забезпечення та апаратна частина виконані у вигляді окремих модулів, що легко інтегруються у впроваджену систему безпеки підприємства за відповідної потреби. Також у процесі розширення наявної системи безпеки без зайвих зусиль інтегруються СКУД, охоронна і пожежна сигналізація, система відеоспостерження та інше встановлене обладнання сторонніх виробників.

Нова платформа адаптована до мобільних додатків для iOS і Android, що дозволяє керівникам служб безпеки керувати всією системою віддалено.