Меню
Компанія FLIR оновила серію тепловізорів для смартфонів

Компанія FLIR оновила серію тепловізорів для смартфонів

Author content: Valerii Zhukov

Компанія “FLIR” оновила спеціалізовані тепловізійні пристрої до смартфонів iOS/Android – “FLIR One” і “FLIR One Pro”. З червня поточного року з’явилась можливість придбати ці пристрої  у версії з USB-C, які були виготовлені в доповнення до моделі під “Lightning to USB Cable” (для iPhone).

Тепловізор “FLIR One” облаштований термодатчиком на 80х60 точок, інтегрований з камерою 1440×1080 та вимірює температуру поверхні до 120°C. Також може відобразити температуру відразу декількох областей вимірювання, до 1,8м.

В свою чергу “FLIR One Pro” має датчик температури 160х120 точок, більш просунуту систему обробки зображення VividIR та здатний визначити температуру поверхні до 400°C.

Виробник вважає, що ці гаджети стануть в нагоді широкому колу фахівців: пожежникам, лісникам, спеціалістам з утеплення фасадів або звичайним “народним умільцям”, у яких хобі – технічний інженірінг.

Роздрібна ціна в США на тепловізор “FLIR One” дорівнює 199,99$, а на “FLIR One Pro” – 399,99$. Перші гаджети обіцяют почати реалізовувати  вже наприкінці червня, за умови їх попереднього замовлення.