Меню
Камери FLIR PT-серії одночасно передають теплове та звичайне зображення

Камери FLIR PT-серії одночасно передають теплове та звичайне зображення

Author content: Valerii Zhukov

Камери PT-серії від компанії FLIR – це високоефективні системи, що поєднують у собі тепловізор, камеру відеоспостереження та роботизовану прецизійно-поворотну платформу.

Тепловізійні камери FLIR PT-серії дозволяють розпізнати ймовірні небезпеки в умовах повної темряви або під час складних погодних умов (туман, сильний снігопад, пилові бурі) завдяки технології WDR (Wide Dynamic Range). Однією з найважливіших переваг даної серії є те, що камери можна приєднати до радіолокатора. Якщо радіолокатор виявляє об‘єкт, камера автоматично повертається у потрібному напрямку і надає деталізоване зображення. Поворотний механізм дозволяє точно наводити камеру на ціль, а покращені аналітичні характеристики забезпечують надійну обробку даних і зменшують ймовірність хибної тривоги. Вони легко інтегруються у різні системи безпеки завдяки підтримці підключення як по IP, так і до аналогової мережі. Потокова передача відео доступна у форматах  H.264, MPEG-4 та M-JPEG.

Варто відмітити, що завдяки технології неохолоджуваного термодатчика на основі оксиду ванадію, пряме наведення на сонце не пошкоджує камеру. Змінні касети камери дозволяють швидко проводити оновлення та ремонт датчиків та оптики.

Тепловізійні камери FLIR Systems PT-серії – оптимальне рішення для побудови системи безпеки транспортної інфраструктури (вокзали, летовища, морські порти), а також інших об‘єктів критичної інфраструктури.