Меню
Інтелектуальна система безпеки для блок-постів

Інтелектуальна система безпеки для блок-постів

Author content: Valerii Zhukov

Компанія COMM PORT Technologies Inc. (США) спеціалізується на виробництві систем безпеки для контролю транспортних засобів (UVIS).

Система безпеки для військових та урядових будівель

Одна з ключових новацій компанії – технологія сканування днища транспортного засобу (CPAS) з метою пошуку і виявлення підозрілих (сторонніх) об’єктів – вибухових пристроїв, схованок зі зброєю, наркотиків чи інших закамуфльованих (заборонених) до переміщення через контрольний пункт пропуску предметів.

Сканування днища транспортних засобів

Виробник акцентує увагу на тому, що зазначена система адаптована до вимог з безпеки для військових, урядових та інших «критично важливих» об’єктів. CPAS дозволяє операторам здійснювати відеоспостереження в режимі реального часу та у повнокольоровому зображенні, в тому числі, транспортні засоби, що рухаються зі швидкістю до 75 км /год (47 миль на годину). А надпотужна платформа витримує вагу транспортного засобу до 78т (110т – додаткова опція). В якості інтелектуального додатку впроваджена відеоаналітика для розпізнавання номерних знаків (ANPR) і розпізнавання облич водіїв (ICR).

Також можливий варіант використання мобільних блок-постів в інтересах поліції для пошуку та виявлення викрадених транспортних засобів.

Необхідно відзначити, що схожі за функціоналом модульні системи присутні і на ринку країн СНД. Застосовуються, як правило, на російських об’єктах критичної інфраструктури (аеропорти, атомні електростанції), а також у військовій сфері – для контролю периметру державних органів влади (митні органи, прикордонна служба тощо). Одна з таких систем реалізується під маркою VS UVSS. Відповідно до заявлених технічних характеристик, динамічний контроль безпеки здійснюється на швидкості до 30 км/год, а діапазон робочих температур від -40 .. + 70С.