Меню
Інтелектуальна система безпеки для блок-постів

Інтелектуальна система безпеки для блок-постів

Author content: Valerii Zhukov

Компанія COMM PORT Technologies Inc. (США) спеціалізується на виробництві систем безпеки для контролю транспортних засобів (UVIS). Одна з ключових новацій компанії – технологія сканування днища транспортного засобу (CPAS) з метою пошуку і виявлення підозрілих (сторонніх) об’єктів – вибухових пристроїв, схованок зі зброєю, наркотиків чи інших закамуфльованих (заборонених) до переміщення через контрольний пункт пропуску предметів.

Виробник акцентує увагу на тому, що зазначена система адаптована до вимог з безпеки для військових, урядових та інших «критично важливих» об’єктів. CPAS дозволяє операторам здійснювати відеоспостереження в режимі реального часу та у повнокольоровому зображенні, в тому числі, транспортні засоби, що рухаються зі швидкістю до 75 км /год (47 миль на годину). А надпотужна платформа витримує вагу транспортного засобу до 78т (110т – додаткова опція). В якості інтелектуального додатку впроваджена відеоаналітика для розпізнавання номерних знаків (ANPR) і розпізнавання облич водіїв (ICR).

Також можливий варіант використання мобільних блок-постів в інтересах поліції для пошуку та виявлення викрадених транспортних засобів. Необхідно відзначити, що схожі за функціоналом модульні системи присутні і на ринку країн СНД. Застосовуються, як правило, на російських об’єктах критичної інфраструктури (аеропорти, атомні електростанції), а також у військовій сфері – для контролю периметру державних органів влади (митні органи, прикордонна служба тощо). Одна з таких систем реалізується під маркою VS UVSS. Відповідно до заявлених технічних характеристик, динамічний контроль безпеки здійснюється на швидкості до 30 км/год, а діапазон робочих температур від -40 .. + 70С.