Меню
Інтелектуальна лампа для Безпечного міста

Інтелектуальна лампа для Безпечного міста

Author content: Valerii Zhukov

LightCam – універсальне рішення як для власників приватних котеджів, так і для мешканців багатоквартирних будинків. Легко встановлюється в роз’єм для лампи. При цьому, немає необхідності прокладати кабельні з’єднання. Інтелектуальна світлодіодна лампа обладнана відеокамерою, датчиком руху і Wi-Fi. Роздільна здатність 1080p HD, є вбудований динамік і мікрофон для двостороннього зв’язку.

Інноваційний гаджет є дітищем швейцарського винахідника. Автор ідеї дійшов до створення такого пристрою після того, як не зміг знайти відеокамеру, що поєднувалася б з дизайном його будинку. Виробник запевняє, що вбудованого обсягу пам’яті (незнімний накопичувач) достатньо для зберігання відеозаписів за тиждень. Передбачений протикрадіжний захист. LightCam постачається з унікальним QR-кодом, що пов’язує гаджет з обліковим записом власника. Кожного разу при підключенні LightCam до мережі Wi-Fi, пристрій запитує відповідне підтвердження через мобільний додаток.

Також, за допомогою мобільного додатку LightCam, програмуються режими роботи: час вмикання/ вимикання освітлення або нічний відеозапис з інфрачервоним підсвічуванням. На жаль, мобільний додаток розроблений тільки для власників смартфонів на платформі Android. Роздрібна вартість гаджету $ 179, а заповнивши форму в інтернет-магазині Indiegogo можна придбати LightCam зі знижкою у 50%.