Меню
Інноваційні рішення в СКУД від ZKTeco

Інноваційні рішення в СКУД від ZKTeco

Author content: Valerii Zhukov

ZKAccess (м. Fairfield, штат New-Jersey) – американський виробник систем контролю і управління доступом, що входить в корпорацію ZKTeco, оновив лінійку металодетекторів. Модель ZKAccess WMD433 дозволяє програмно конфігурувати режими для однозонного, 6-зонного, 11-зонного або 33-зонного контролю.

При цьому виробник запевняє про відсутність помилкових спрацьовувань на “нешкідливі” металеві предмети, включаючи наручний годинник, поясні ремені і монети. Здійснюється автоматичний підрахунок людей, а детектор не завдає шкоди кардіостимуляторам серця або іншим вживленим медичним приладам. Процес інсталяції не вимагає високої кваліфікації монтажників. Після установки пристрій виконує функцію самодіагностики і повторно калібрується за кожного включення.

Крім цього, корпорація ZKTeco спеціалізується на виробництві біометричних зчитувачів – Fingerprint, Facial, Finger-vein.

Одне з найцікавіших рішень – це, звичайно ж, метод біометричної аутентифікації пальцьової вени (Finger-vein). Технологія Finger Vein ID була запатентована корпорацією Hitachi в 2005 році. Цей принцип аутентифікації не настільки поширений, як додатки розпізнавання облич або відбитків пальців, але вже тестується в системах банківської безпеки і в деяких концепт-карах автогігантів.

На даний час у корпорації ZKTeco працює більше 2500 співробітників, а її представництва знаходяться в Мексиці, Бразилії, Аргентині, Великобританії, Іспанії, Південній Африці, Єгипті, Туреччині, ОАЕ, Індії, Китаї, Індонезії, Таїланді і на Філіппінах. Всі системи безпеки багатомовні і локалізовані на більш ніж 18 мовах.