Меню
Honeywell поглинає SCAME

Honeywell поглинає SCAME

Author content: Valerii Zhukov

З метою зміцнення позицій в ніші систем протипожежного захисту корпорація Honeywell встановила контроль над SCAME Sistemi (м. Мілан). Італійська компанія виробляє широкий асортимент електротехнічного обладнання з 1979 року. Також спеціалізується на розробці інтелектуальних модулів для багаторівневого захисту у вибухонебезпечних середовищах. Останні роки активно просувала комплексні рішення з промислової безпеки та пожежогасіння «все-в-одному».

У планах Honeywell інтегрувати компанію в сегменті Home and Building Technologies. Умови угоди не розголошуються, але запланований напрямок використання спільного бренду – пожежна безпека об’єктів в нафтогазовій і гірничодобувній галузях.

Також, Honeywell оновила програмне забезпечення для контрольної панелі лінійки Lyric Control. Тепер, у разі спрацювання пожежної або охоронної сигналізації, відео, аудіо повідомлення скеровуватимуться і на iPhone користувача.

Після відправлення сигналу в поліцію або пожежну службу мобільний додаток Apple HomeKit автоматично запустить додаткові локальні сценарії у відповідності до заданих алгоритмів: відключення електрики, контроль рівня температури, блокування або подача води. Оновлений додаток доступний для всіх пристроїв Apple: Phone, iPad, Apple Watch, включаючи аутентифікацію з використанням Touch ID і Face ID на iPhone X.