Меню
FLIR Systems заплатить величезний штраф

FLIR Systems заплатить величезний штраф

Author content: Valerii Zhukov

Корпорація FLIR Systems, що спеціалізується на виробництві тепловізійних систем цивільного та військового призначення, заплатить штрафні санкції.

Як повідомляє агентство Reuters (Вашингтон), в штаті Орегон завершився розгляд цивільного позову Держдепу США. Урядовці викрили компанію в порушенні Закону про експортний контроль озброєння. Претензія стосувалась можливого постачання тепловізійних систем військового призначення в Іран, Ірак, Ліван і Кубу. Експорт таких систем підлягає обмеженню, а тим більше в згадані країни.

Згідно з судовим рішенням, FLIR Systems заплатить штраф у розмірі $30 мільйонів. «Ми несемо відповідальність за наші дії, що призвели до цих санкцій», – заявив виконавчий директор FLIR Systems Джеймс Кеннон. При цьому додав, що компанія здійснить власне розслідування і посилить внутрішній контроль.

Раніше повідомлялось, що бойовики ісламського збройного руху Хутту (прихильники Аллаха) 8 січня 2018 року опублікували відеоролик зі збиттям над Єменом американського всепогодного винищувача четвертого покоління F-15S, що належить Королівському військово-повітряному флоту Саудівської Аравії.

Тепловізор Star SAFIRE FLIR використовувався для наведення ПЗРК. Ця тепловізійна система має виключно військове призначення і її реалізація до третіх країн, що не є членами НАТО, заборонена.