Меню
Елегантна безпека від Air France

Елегантна безпека від Air France

Author content: Valerii Zhukov

Найелегантніший повітряний перевізник сьогодні святкує день народження! Історія Air France почалася 7 жовтня 1933 року, а в наші дні компанія здійснює рейси у 240 напрямках, здійснюючи перевезення понад 71 млн пасажирів щорічно. Зрозуміло, що найпопулярнішим напрямком, звичайно ж, є Париж. У 2016 році оборотний капітал компанії склав 21 мільярд євро. Протягом декількох десятиріч, завдяки співпраці з Dior, Nina Riccci, Christian Lacroix та іншими відомими модельєрами, за Air France закріпилося звання законодавця мод в сфері одягу для Cabin Crew. А елегантність стюардес абсолютно не заважає їх спеціальній підготовці.

У відповідності до регламентів ICAO від 1998 року, стюарди перейменовані в Cabin Crew, та їх основним функціональним обов’язком є забезпечення комфорту пасажирів з неухильним дотриманням вимог авіаційної безпеки. При цьому, якщо уважно придивитися до чарівних француженок в уніформі, у деяких з них на бейджі позначено «security». Це означає, що крім загальнообов’язкового медичного, вікового та лінгвістичного відбору, «льотні помічниці», пройшли додаткову спеціальну підготовку. Так, наприклад, згідно з внутрішніми правилами Ryanair, до обов’язкових додаткових навичок Cabin Crew додано вміння знаходження під водою не менше однієї хвилини і здатність проплисти 25 метрів на одному диханні!

Якщо продовжити тему краси та елегантності в Air France, то необхідно згадати й відому французьку актрису Карін Петерсен, що пов’язала власну долю з цивільною авіацією. На пострадянському просторі вона стала популярною завдяки головній ролі в телесеріалі 1971 року «Графиня де Монсоро».

Однак, в СРСР фільм транслювали через 10 років потому, в 1982 році. На той час красуня К.Петерсен вже була мертва. Після 1977 року її перестали запрошувати зніматися в кіно і вона, перебуваючи в скрутному фінансовому становищі, влаштувалася на роботу в аеропорт «Шарль де Голль», де і пропрацювала останні роки свого життя, трагічно загинувши у 37 років …

Ну, а в якості бонусу, щоб завершити на позитивній ноті, лайфхак з придбання авіаквитка Київ-Париж без пересадок за найменшою ціною. На офіційному сайті Air France необхідно забронювати авіаквитки з Києва в Лілль. При цьому авіакомпанія прокладає маршрут в Лілль через аеропорт “Шарль де Голль”.

Так, саме прямий, тригодинний переліт у Париж. В акційні дні такий квиток можна придбати всього за 81$. У вартість авіаквитка також входить трансфер залізницею з аеропорту в Лілль, але, звичайно, слідувати потягом з Парижа до Лілля ніхто вже не змушує. Прилетів в “Шарль де Голль” ви плануєте подальшу подорож Францією на власний розсуд.

Наостанок хочеться завершити цитатою одного з героїв книги Роберта Хайнлайна “Дорога доблесті”: Від подорожей не втомлюються❗️