Меню
Бездротова smart-відеокамера Ooma Butterfleye

Бездротова smart-відеокамера Ooma Butterfleye

Author content: Valerii Zhukov

Каліфорнійська компанія Ooma Incorporated презентувала smart-відеокамеру з модулем розпізнавання облич. Інтелектуальна відеокамера Ooma Butterfleye облаштована вбудованим датчиком руху, автоматичною постановкою під охорону/ зняттям з охорони, резервним джерелом живлення та двостороннім аудіоканалом. Мінімальна роздрібна вартість на північноамериканському континенті становить $199, а максимальна – до $599.

У разі втрати мережі, після повторного підключення до Wi-Fi, інтелектуальний гаджет автоматично завантажує всі записані відеокліпи (1080p HD) у хмарний сервіс. 7 днів зберігання обсягом до 1 гігабайта “в хмарі” абсолютно безкоштовно, а за додаткову абонплату підтримка хмарного сервісу продовжується до 30 діб. Виробник запевняє, що резервна батарея забезпечує автономну роботу відеокамери протягом двох-чотирьох тижнів. Залежно від комплектації доступний вбудований накопичувач пам’яті на 16 і 32 гігабайт.

Захист інформації відповідає прийнятому в США стандарту шифрування – AES-256 (Advanced Encryption Standard). Також передбачена можливість налаштування режиму конфіденційності. Відеокамера автоматично вимикається завчасно до прибуття користувача додому і вмикається після залишення оселі. Розробники вирішили задачу конфіденційності досить простим, але водночас цікавим способом. Відеокамера дізнається про пересування користувача за геодислокацією його мобільного телефону.