Меню
Багаторівнева система охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури

Багаторівнева система охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури

Author content: Valerii Zhukov

Американська компанія AMICO Security (м Бірмінгем, штат Алабама) розробила інтелектуальну багаторівневу систему охорони периметру для об’єктів критичної інфраструктури. Раніше ця компанія брала участь у тендерах на встановлення інженерних укріплень вздовж американсько-мексиканського кордону. А в серпневій статті вже детально розкривали принципи побудови інтелектуальної системи прикордонної безпеки у США.

Охорона периметра енергогенеруючих і залізничних компаній

Втім, нещодавно AMICO Security вийшла на ринок з інноваційним рішенням для охорони периметру енергогенеруючих і залізничних компаній, а також для інших об’єктів критичної інфраструктури з великою площею.

Ця інтелектуальна система безпеки включає в себе три основні елементи: металева огорожа підвищеної міцності, радарна установка і тепловізійні камери.

Які завдання вирішує вбудована відеоаналітіка

Вбудована відеоаналітика, інтегрована з радаром і тепловізорами, здатна розрізнити потенційних порушників за 3000 метрів від зони, що охороняється.

Крім цього, система кваліфікує порушників за наступними групами: «людина», «тварина», «транспортний засіб», а також швидкість і напрямок їх руху.

Певна група цілей, наприклад тварини, можуть бути на програмному рівні видалені з алгоритмів тривоги з метою зменшення кількості помилкових спрацьовувань. Після виникнення сигналу про наближення цілі до об’єкту, що охороняється, тривога верифікується за допомогою тепловізійної камери і дублюється PTZ-камерою. При цьому, для запобігання можливим підкопам, в разі охорони державного кордону, до системи безпеки додатково можуть бути інтегровані сейсмічні датчики.