Меню
Arecont Vision розширює коло партнерів

Arecont Vision розширює коло партнерів

Author content: Valerii Zhukov

Британська компанія “Titan Vision PSIM Solutions” – розробник систем відеоменеджменту (Visual Management Systems) приєдналася до партнерської програми Arecont Vision Technology. В рамках цієї програми, відеокамери Arecont Vision передані для тестування в лабораторію британського виробника VMS, а програмне забезпечення випробовується в сертифікаційному центрі Arecont Vision MegaLab (Los-Angeles).

За словами керуючого директора “Titan Vision PSIM Solutions” Jay Shields (dailytelescope.com) , їх компанія з радістю пішла на співпрацю з “Arecont Vision”. Зазначений проект спрямований на взаємну інтеграцію програмних і апаратних комплексів в загальну технологічну платформу. Висока якість зображення відеокамер Arecont Vision дозволить програмному забезпеченню Titan Vision продемонструвати максимальну продуктивність розроблених додатків і надати кінцевим споживачам найкраще технічне рішення.

Ознайомитися з анонсованими інноваційними рішеннями можливо буде вже найближчим часом на виставці UK Security Expo -2017 (листопад 29-30, Лондон).

Організатори стверджують, що на участь в UK Security Expo -2017 вже подано більше 10 тисяч заявок, готується понад 250 експозицій, а також заплановано 200 тематичних тренінгів від провідних фахівців у сфері безпеки.